Kiedy kupić wózek?

Kiedy kupić wózek?

Kiedy powinno się kupić wózek?

Po pierwsze - nie ma dobrego lub złego czasu na zakup wózka. Przygotowanie się do narodzin dziecka jest wystarczająco ekscytujące. Ważne aby dać sobie czas na dokładne rozważenie dostępnych opcji przed podjęciem decyzji. Niektóre wózki mają bardzo długie terminy oczekiwania na dostawę, ale Ty też masz 9 miesięcy.

Dokonaj preselekcji i zapytaj o czas dostawy.

Pierwszym krokiem jest zastanowienie się, który wózek jest odpowiedni dla Ciebie. Możesz odwiedzić lokalny sklep i bez zobowiązań zapoznać się z ofertą. Wystarczy wypróbować różne modele i dokonać preselekcji.
Jeśli masz już wybrany jeden lub drugi model, upewnij się, że sprawdziłeś czas oczekiwania na wózek, aby lepiej wszystko zaplanować.

Wskazówka : Pomyśl też o foteliku samochodowym dla niemowląt.

Jeśli poruszasz się nie tylko pieszo, ale również podróżujesz samochodem, będziesz potrzebować odpowiedniego fotelika samochodowego dla dzieci. Na pierwsze miesiące życia dziecka polecamy fotelik samochodowy dla niemowląt. Nie tylko zabezpiecza on Twoje dziecko podczas jazdy samochodem. Uchwyt do noszenia pozwala na przenoszenie dziecka w foteliku w dowolne miejsce lub możesz po prostu wpiąć fotelik w ramę wózka.

Kiedy kupić wózek | System podróżny

Aby ułatwić Ci wybór, oferujemy również nasz nowy wózek SMILE III w zestawie 3 w 1 z fotelikiem samochodowym dla niemowląt i bazą ISOFIX.