Foteliki samochodowe

Britax Römer opracowuje i produkuje nosidełka i foteliki samochodowe dla dzieci wszystkich grup wiekowych. Znajdź fotelik, który pasuje do Twojego samochodu i odpowiada Twojemu dziecku.

Jakiego fotelika szukasz?

Od urodzenia - 15 miesięcy

40 - 83 cm | 0 - 13 kg

NIEMOWLĘ

9 miesięcy - 4 lat

61 - 105 cm | 9 - 18 kg

MALUCH

3,5 roku - 12 lat

100 - 150 cm | 15 - 36 kg

STARSZAK
 

Bezpieczeństwo dla Twojego dziecka

Badania i rozwój

Badania i rozwój

W Britax Römer zależy nam na bezpieczeństwie Twojego dziecka. To dlatego zaangażowaliśmy się w opracowanie pierwszych regulacji dotyczących wymagań dla fotelików dla dzieci ECE R44 i w opracowanie pierwszego fotelika ISOFIX by sprawić, że montaż fotelika jest łatwy i intuicyjny. Ponieważ wszystkie nowo produkowane samochody wyposażone są w łącza ISOFIX, system ten został zawarty w nowej regulacji ECE R129 (i-Size).

5-punktowe pasy bezpieczeństwa

5-punktowe pasy bezpieczeństwa

Wierzymy, że 5-punktowe pasy bezpieczeństwa dają dziecku podróżującemu w foteliku najlepszą ochronę. Jest ono przypięte pewnie wewnątrz chroniącej je obudowy fotelika. W przypadku kolizji pasy rozprowadzają siły zderzenia poprzez pięć oddzielnych miejsc: dwa nad ramionami, dwa przy biodrach oraz miejsce, w którym klamra spina pasy między nogami. Dzięki temu dziecko jest chronione z każdej strony.