TESTY I NAGRODY


Od 1966 roku nasze produkty dla dzieci są uwielbiane przez rodziców i wyróżniane ponad 2 075 nagrodami konsumenckimi w dziedzinie bezpieczeństwa i wzornictwa. Od organizacji konsumenckich i wiodących mediów po wiodące grupy projektowe i przyznawane nagrody, produkty Britax Römer są stale doceniane za ich najwyższą jakość, komfort i bezpieczeństwo. Jesteśmy dumni, że każdego dnia możemy chronić miliony dzieci na drogach dzięki produktom, które są uwielbiane z tak wielu powodów.

KOCHANI za bezpieczeństwo

W Britax utrzymywanie najwyższych możliwych standardów bezpieczeństwa jest wpisane w DNA naszej firmy. Dlatego jesteśmy pionierami w dziedzinie wewnętrznych testów dynamicznych i prowadzimy trzy światowej klasy ośrodki testów zderzeniowych fotelików samochodowych na trzech kontynentach. Jesteśmy uwielbiani na całym świecie za bezpieczeństwo naszych produktów i ochronę tego, co najważniejsze. Nasze silne dziedzictwo jako dostawcy w branży motoryzacyjnej doprowadziło do naszych doskonałych właściwości inżynieryjnych. Foteliki samochodowe Britax przechodzą jedne z najbardziej rygorystycznych testów zewnętrznych i wewnętrznych w branży.

KOCHANI za design

Britax wielokrotnie był doceniany za piękny wygląd swoich produktów prestiżowymi nagrodami, takimi jak Red Dot Design Award i IF Design Award. Nasze produkty są znane z połączenia formy i funkcji, co skutkuje prostym i eleganckim wyglądem w połączeniu z pięknymi tkaninami, kolorami i stylami. Britax projektuje i produkuje również foteliki samochodowe dla wiodących marek samochodowych, takich jak Audi, Mercedes, Porsche, Volvo i Volkswagen.

KOCHANI przez naturę

Naszą filozofią jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości, wykraczających poza normy prawne w zakresie czystości. Od rygorystycznych niezależnych testów na wielu etapach procesu produkcyjnego po standardy kontroli jakości, które ustalamy dla każdego partnera, z którym współpracujemy. Testy chemiczne i mechaniczne Britax dla komponentów i tkanin obejmują wytyczne regulacyjne i nasze własne, często bardziej rygorystyczne standardy, których musi przestrzegać jakość naszych produktów. Dobrowolnie zobowiązujemy się do przewyższania wymogów prawnych dotyczących substancji chemicznych, takich jak ftalany, WWA, formaldehyd i związki fenolowe w naszych fotelikach samochodowych i wózkach dziecięcych.

NASZE WIELOKROTNIE NAGRADZANE PRODUKTY

KIDFIX i-SIZE

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

DUALFIX M PLUS

ZOBACZ SZCZEGÓŁY