SAFE. SAFER.
KIDFIX.

SAFE. SAFER.
KIDFIX.


Gdy podróżujesz z dziećmi w samochodzie, nie wszystko idzie zgodnie z planem. Bez względu na to, co dzieci robią na tylnym siedzeniu - dzięki fotelikom samochodowym KIDFIX firmy Britax Römer są one doskonale chronione w każdej sytuacji. Nie tylko nasze własne testy, ale również niezależne instytuty badawcze, takie jak niemiecka Stiftung Warentest przy współpracy z ADAC, potwierdzają, że każdy z naszych modeli KIDFIX jest absolutnie najbezpieczniejszym wyborem dla Twojego dziecka w wieku od 3,5 do 12 lat*.

Idealnie bezpieczne

Każdy, kto ma dzieci szybko się uczy: nieoczekiwane sytuacje zdarzają się codziennie. Nie musisz się jednak martwić, jeżeli Twoje dziecko jest zawsze idealnie chronione. Foteliki samochodowe KIDFIX posiadają wyjątkowe funkcje bezpieczeństwa, które opracowaliśmy w oparciu o wieloletnie doświadczenie.

Nowy, opatentowany XP-PAD redukuje siły działające na kark i klatkę piersiową Twojego dziecka podczas zderzenia czołowego nawet do 30%*.


*Testy Britax Römer, 2019

SecureGuard pomaga zredukować siły działające na okolice brzucha Twojego dziecka nawet o 35%*.


*Wewnętrzne testy Britax Römer z manekinem Q6, który jest tych samych rozmiarów i wagi, co przeciętny sześciolatek.

Ochrona w przypadku zderzeń bocznych (SICT) przenosi siły uderzenia z dala od Twojego dziecka i osłabia je, zapewniając optymalną ochronę.

Wyjątkowy komfort

Foteliki KIDFIX to jedne z najwygodniejszych fotelików na rynku. Dzięki ergonomicznej konstrukcji każdego modelu, Twoje dziecko może wygodnie siedzieć w foteliku podczas krótszych i dłuższych podróży. A jeżeli Twoje dziecko jest zrelaksowane, Ty też możesz usiąść wygodnie i skoncentrować się na drodze.

Zoptymalizowane siedzisko z ekstra miękkim wyściełaniem jest około 20% większe niż w podobnych modelach.

Zagłówek zapewnia maksymalną wygodę i ochronę oraz może być łatwo regulowany jedną ręką.

Oparcie w kształcie litery V zapewnia więcej miejsca dla Twojego dziecka wraz z jego wzrostem i jednocześnie dostosowuje się do kąta nachylenia siedzenia samochodowego.

Porównaj teraz

Wybierz dwa foteliki KIDFIX i porównaj ich funkcje.

Bezpieczeństwo

SICT

SecureGuard

XP-PAD

Wygoda

Eergonomiczny zagłówek

Ergonomicznie
zoptymalizowana
przestrzeń do siedzenia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

SICT

SecureGuard

/

Eergonomiczny zagłówek

Ergonomicznie
zoptymalizowana
przestrzeń do siedzenia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Testy Bezpieczeństwa

Nagrody dla rodziny KIDFIX:

KIDFIX III M, ADAC 05/2019, DE

KIDFIX III M, Made for Mums 03/2019, UK

KIDFIX II XP SICT, Baby Product of the Year 12/2015, SE

KIDFIX II XP SICT, ADAC 06/2016, DE

KIDFIX SL SICT, ADAC 06/2015, DE

KIDFIX SL, ADAC 11/2015, DE

KID II, ADAC 11/2015, DE

*KIDFIX III M został przetestowany przez Stiftung Warentest/ADAC (06/2019) i uzyskał wynik 1.7. Został zwycięzcą testu w kategorii "15 kg - 36 kg". Bezpieczeństwo: 1,6 | Obsługa: 1,7 | Ergonomia: 2,3 | Szkodliwe substancje: 1,0