NOWOŚĆ

BRITAX GO BIG

Więcej swobody i wygody w codziennych przygodach
Bycie rodzicem to codzienne stawianie czoła wyzwaniom. Z wózkiem BRITAX GO BIG jesteś gotów na wszystko co przyniesie nowy dzień– czy podczas miejskich spacerów, czy przygód na łonie przyrody. Nowe wszechstronne funkcje przyniosą Ci ogromny komfort (zgodnie z nazwą: BIG), przy zachowaniu wszystkich zalet i łatwości użytkowania nagrodzonego wózka z serii GO.

KOLOR STEEL GREY

Dopasowanie


NIEMOWLĘ MAŁE DZIECKO DZIECKO KILKULETNIE

Od urodzenia - 17 kg | 3 lata

STANDARDY JAKOŚCI


  • Designed in Sweden

NAGRODY


  • Montagu

NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU

Nowe funkcje i dobrze znana praktyczność

Najnowszy członek rodziny GO posiada wszystkie funkcje znane z serii BRITAX GO, takie jak łatwość składania, siedzisko z możliwością ustawienia tyłem lub przodem do kierunku jazdy i podwyższoną gondolę, aby dziecko jechało bliżej Ciebie. Oprócz tego wyposażyliśmy go w nowe, większe koła przednie i siedzisko umożliwiające niemowlętom jazdę w pozycji leżącej. Wszystko to dla jeszcze większej wygody małego pasażera.

01 Key Benefit GO Family 1920x930px

Miejski i terenowy zarazem

Z wózkiem BRITAX GO BIG możesz wybrać się z dzieckiem na wyprawę w każdy teren, łatwo i komfortowo. Większe koła przednie świetnie się sprawdzają w mieście i na wsi, zaś ulepszone zawieszenie gwarantuje gładką jazdę po wyboistej nawierzchni.

02 Key Benefit All Terrain 1180x830px 3

Wszechstronność dopasowana do Ciebie

Nowy BRITAX GO BIG daje Ci możliwość dostosowania wózka do potrzeb niemowlęcia. Wszechstronność systemu podróżnego pozwala na wybór spośród takich opcji jak: siedzisko z możliwością pozycji leżącej ustawiane tyłem lub przodem do kierunku jazdy, lekka i wygodna miękka gondola, zaprojektowana z myślą o łatwym mocowaniu, możliwość umieszczenia gondoli wyżej, czyli bliżej Ciebie, oraz możliwość dołączenia do dowolnego modelu nosidełek Britax Römer. Decyzja, która opcja będzie najlepsza dla Twojego dziecka, należy do Ciebie.

01 Key Benefit Versatility 1180x830px

System Podróżny

EUME1499EU Travel System BRITAX GO BIG 2400x500px

Wszechstronność dopasowana do Ciebie


Rodzina produktów GO to cały wachlarz rozwiązań podróżnych, w tym siedzisko z możliwością ustawienia w kierunku przodem lub tyłem do kierunku jazdy oraz gondola mocowana w wyższej pozycji – dzięki temu możesz być jeszcze bliżej swojego maleństwa a także wkładać je do wózka i wyciągać w bardziej ergonomicznej pozycji. Poza tym możesz ich używać w połączeniu z dowolnym nosidełkiem firmy Britax Römer i innych wiodących producentów dziecięcych fotelików samochodowych. Jakikolwiek jest styl życia, możesz teraz podróżować z dzieckiem tak, jak Ci to odpowiada.

Posiada odczepiany system CLICK & GO®, kompatybilny ze wszystkimi nosidełkami Britax Römer.

Gondola twarda, gondola miękka i fotelik dla niemowląt dostępne osobno jako akcesoria.

CECHY PRODUKTU

Duże koła GO, które pojadą wszędzie, gdzie zechcesz
02 Features zoom front wheels 1180x830px

Nasze nowe koła przednie o średnicy 23 cm mają zarówno tryb obrotowy, jak i blokadę, aby żaden manewr Cię nie zaskoczył. Czy będziesz w mieście, w parku, czy w terenie, z łatwością możesz zmienić tryb, nie przeszkadzając przy tym dziecku ani go nie budząc.

Komfort dopasowany do Ciebie
02 Features Adjustable backrest footrest 1180x830px

Jazda Twojego dziecka będzie jeszcze wygodniejsza dzięki naszemu regulowanemu zagłówkowi i podnóżkowi. Wachlarz opcji zaczyna się od pozycji leżącej dla niemowląt, a kończy na indywidualnie dopasowanym ustawieniu dla dziecka starszego. Zapewnienie dziecku komfortu będzie dla Ciebie proste, niezależnie, czy dziecko śpi, czy wygodnie siedzi.

Więcej przestrzeni do przechowywania – więcej wygody
04 Features lifestyle basket 1180x830px

Niezależnie, czy planujesz całodniową wycieczkę, czy tylko miejskie sprawunki, nasz kosz pomieści 10 kg niezbędnego Ci bagażu, jak pieluchy, ubrania na zmianę, zabawki, smakołyki czy zakupy. Łatwo dostępny kosz ma także specjalne panele, których podniesienie ochroni jego zawartość. Wyposażyliśmy go również w odblaskowe paski bezpieczeństwa 3M SCOTCHLITE™ rozmieszczone wokół kosza, by zapewnić jego lepszą widoczność przy słabym oświetleniu.

Nigdy więcej nie złapiesz gumy
01 Large rear cut wheels 1180x830px

Ostatnia rzecz, jakiej życzy sobie rodzic na spacerze z dzieckiem, to złapanie gumy w wózku. Nasze koła są odporne na przebicie, a tylna para zrobiona jest z wyjątkowo wytrzymałej gumy i wypełniona pianką, dzięki czemu nie straszne Ci będą żadne wyboje.

Doskonałe zawieszenie
02 Features suspension 1180x830px

Centralne zawieszenie dostosowuje się do wagi dziecka i zapewnia równowagę wózka na każdej nawierzchni. Czy będziesz spacerować po kocich łbach czy wiejskiej drodze, mały pasażer będzie mógł cieszyć się gładką jazdą.

Odwracalne siedzisko dla wygody dziecka
06 Features Reversible Seat Unit 1180x830px

Czasem dziecko ma ochotę patrzeć przed siebie i oglądać świat, a innym razem może woleć kontakt z Tobą i patrzeć na Ciebie podczas jazdy. Siedzisko można przestawić jednym kliknięciem, zależnie od nastroju dziecka. I wszyscy są zadowoleni!

Regulowane pasy bezpieczeństwa
03 Features lifestyle Harness 1180x830px

Nasze 5-punktowe pasy bezpieczeństwa mają regulację na trzech wysokościach, tak aby dziecko było właściwie przypięte od narodzin aż do wagi 17 kg. Dodatkowy komfort zapewniają tu miękkie nakładki naramienne.

Wyjątkowy system składania
08 Features Compact Folding 1180x830px

Dzięki zastosowaniu naszego opatentowanego systemu, wózek można złożyć łatwo i szybko wraz z siedziskiem, i to niezależnie od ustawienia przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Wózek składa się do kompaktowego rozmiaru a materiał się nie wybrudzi, bo nie zetknie się z ziemią.

SPECYFIKACJE

Montagu Montagu Montagu

WAGA I WYMIARY


Waga kompletnej spacerówki
14 kg

Waga ramy i kółek
10 kg

Wymiary spacerówki (złożonej)
111 x 61.5 x 97.5 cm

Powierzchnia siedziska
23 x 32 cm

Długość oparcia
51 cm

Długość podnóżka
24 cm

Wysokość uchwytu
55 - 111 cm

Wymiary spacerówki (złożonej)
52 x 61.5 x 80.5 cm

Kółko tylne
28 cm

Przednie obrotowe kółka
23 cm

Maksymalna nośność
27 kg

Maksymalna waga dziecka
17 kg

Maksymalne obciążenie koszyka
10 kg

PLIKI DO POBRANIA


Linia produktów

BRITAX GO NEXT BRITAX GO NEXT WhiteChassis 02 NavyMelange Bundle 2016 72dpi 2000x2000
View product
BRITAX GO BIG BRITAX GO BIG SteelGrey 02 BR 2016 72dpi 2000x2000
View product
BRITAX GO BRITAX GO WhiteChassis 02 MineralPurple BR 2016 72dpi 2000x2000
View product
Siedzisko z pozycją leżącą tick
Komatybilność z miękką gondolą tick
Gondola w zestawie tick
Rozkładana budka przeciwsłoneczna Na siedzisku i gondoli Na siedzisku
only on Tylko w BRITAX GO Gondola NEXT
Tkaniny i wykończenie melange Tak Tylko w edycji specjalnej
Koła terenowe dostępne oddzielnie Zintegrowany dostępne oddzielnie
Maksymalne obciążenie 22 kg 27 kg 22 kg

Centrum napraw Serwis