PRZYGODA ZACZYNA SIĘ OD WŁAŚCIWEGO NOSIDEŁKA

Narodziny dziecka to początek fascynującej podróży pełnej wrażeń zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego dziecka. Dobrze jest wiedzieć, że nie musisz się martwić o bezpieczeństwo swojego dziecka w trakcie podróży przez życie. Usiądź wygodnie i dowiedz się w jaki sposób zapewniamy bezpieczeństwo Twojemu dziecku na całej trasie Waszej wspólnej podróży.

W naszym BABY-SAFE i-SIZE Twoje dziecko ma zapewnione bezpieczeństwo już jako niemowlę. Ten nowy fotelik jest nie tylko zgody z nowym standardem bezpieczeństwa (i-Size), ale także elastyczny, gdyż dzięki swej budowie rośnie wraz z dzieckiem. Dzięki temu młody pasażer korzysta z maksymalnej wygody i najwyższego bezpieczeństwa od urodzenia do wieku 15 miesięcy.

Productbanner 1440x830px 1

NAJLEPSI TOWARZYSZE BEZPIECZNEJ I SPOKOJNEJ WYPRAWY

Przejdź bez trudu z samochodu do wózka korzystając z systemu CLICK & GO®

PROSTY I BEZPIECZNY MONTAŻ W SAMOCHODZIE

To właśnie podróż przez życie codzienne jest często największą przygodą. Na szczęście montowanie fotelika w samochodzie może obyć się bez przygód. Obie nasze bazy - BABY-SAFE i-SIZE FLEX BASE oraz BABY-SAFE i-SIZE BASE - spełniają wymogi i-Size, więc można je łatwo i bezpiecznie zamontować w prawie każdym samochodzie z systemem ISOFIX. Dlatego możesz się zrelaksować i cieszyć się każdą podróżą ze swoim dzieckiem. Po zamontowaniu bazy w samochodzie umocowanie w niej fotelika to kwestia jednego kliknięcia.

Każdy samochód jest inny, więc zaprojektowaliśmy bazę tak, aby pasowała do wielu różnych kątów nachylenia oparcia kanapy. Fotelik BABY-SAFE i-SIZE jest przez to zawsze w najbardziej bezpiecznej i najwygodniejszej pozycji dla dziecka.

BABY-SAFE i-SIZE FLEX BASE
BABY-SAFE i-SIZE BASE
Base 1180x830px 1
Travel System 1180x830px 1

Z SAMOCHODU DO WÓZKA? JEDNYM KLIKNIĘCIEM

Takie wycieczki niosą często sporo emocji. Bywa, że od nadmiaru wrażeń mały pasażer musi odpocząć - należy mu się wtedy drzemka.

Nie chcemy, co chwila budzić dziecka, gdy śpi. Dlatego nosidełko BABY-SAFE i-SIZE można łatwo odłączyć od bazy dzięki systemowi CLICK & GO ®, a następnie przyłączyć do każdego wózka Britax, a także do wielu wózków innych producentów.

Wózki Britax
Wózki innych producentów

Co to takiego i-SIZE?

i-Size stanowi część nowego rozporządzenia unijnego dotyczącego bezpieczeństwa ECE R129. Określa ono zasady bezpiecznego przewożenia dzieci w samochodach. Obejrzyj film, który przygotowaliśmy - dowiesz się z niego o wszystkim, co jako rodzic powinieneś wiedzieć o i-Size.

Dla naszej firmy takie zapisy prawne stanowią wymóg minimalny, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i jakość naszych produktów. Poprzez nasze innowacyjne technologie i zasady bezpieczeństwa wykraczające daleko poza wymogi prawa sprawiamy, że Twoje życie rodzinne nie będzie znało ograniczeń.

Real Parents’ Journeys