Aktualna sytuacja COVID-19 koronawirus

Zespół ekspertów Britax Römer jest do Twojej dyspozycji

25 marca 2020

Ta strona będzie na bieżąco aktualizowana w celu informowania o aktualnej sytuacji w firmie Britax Römer.

Ważne jest dla nas, aby na bieżąco informować o krokach, które podejmujemy wewnętrznie w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszych pracowników, a jednocześnie jak najlepszej obsługi naszych partnerów i konsumentów oraz zapewnienia bezpieczeństwa jak największej liczby dzieci w podróży.

Środki ostrożności, które podejmujemy jako firma, wykraczają poza większość oficjalnych zaleceń w całej Europie i mają na celu ochronę pracowników oraz uniknięcie dalszego rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Ściśle przestrzegamy wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia. Dodatkowo, dla bezpieczeństwa naszych pracowników i klientów, zwiększyliśmy w naszych fabrykach środki ostrożności w zakresie higieny i dystansu społecznego.

Jeżeli jesteś konsumentem, w przypadku pytań prosimy o kontakt wyłącznie za pośrednictwem

info.pl@britax.com

Jeżeli jesteś sprzedawcą detalicznym, w przypadku pytań prosimy o kontakt za pośrenictwem

customerservice.pl@britax.com

Informacje ogólne

  • Nasze fabryki w Niemczech i Wielkiej Brytanii działają i produkują foteliki samochodowe. Nie obserwujemy żadnych wąskich gardeł w dostawach komponentów zarówno teraz, jak i w przewidywalnej przyszłości.
  • Wszystkie magazyny Britax Römer są otwarte i wysyłają towary do naszych partnerów handlowych.

Czy produkty Britax Römer można nadal zamawiać za pośrednictwem sprzedawców detalicznych?

Sprzedawcy detaliczni są niezależnie działającymi firmami i dlatego nie możemy udzielać żadnych ogólnych informacji na temat dostępności produktów u poszczególnych partnerów handlowych. Zalecamy bezpośrednie potwierdzenie dostępności u sprzedawcy detalicznego.

Jakie produkty są dostępne?

Nasza strona internetowa pokazuje aktualny stan dostępności poszczególnych sprzedawanych przez nas produktów (w tym konkretnych kolorów), a jednocześnie zawiera bezpośrednie linki do sklepów internetowych, w których produkty te są wymienione.