Nasza siła napędowa

page header safety principles

Wierzymy, że wszyscy rodzice powinni mieć możliwość funkcjonowania bez ograniczeń. Wierzymy także, że poczucie bezpieczeństwa daje początek wolności. To dlatego wszystkie nasze działania opierają się na trzech zasadach bezpieczeństwa.

Zasady te nieustannie każą nam wyszukiwać i pokonywać przeszkody na drodze do pełnej swobody Twojej rodziny. Motywują nas, by zawsze szukać wyższych standardów i sprytniejszych rozwiązań. I ciągle przypominają nam, dlaczego robimy to, co robimy.

page-lifestyle-carseatboy

Bezpieczniej. Łatwiej. Dla każdego dziecka.

Bezpieczniej oznacza starania, by zawsze wytyczać nowe standardy, a nie tylko spełniać te obecne – poprzez ciągłe badania, innowacje i inwestycje przynoszące zmiany na lepsze. Bezpieczniej to nasza obietnica złożona rodzinom na całym świecie.

Łatwiej oznacza świadomość tego, co naprawdę się liczy – w codzienne życie rodzinne pełne chaosu wprowadzamy prostotę. Łatwiej to nasza misja, by dać rodzicom odwagę, by żyli pełnią życia.

Dla każdego dziecka oznacza produkty inspirowane różnorodnością trybów życia, zróżnicowaniem wiekowym i zmieniającymi się potrzebami rodzin, a nie kalkulacją finansową. Dla każdego dziecka to nasz cel – bezpieczeństwo nieznające barier i dostępne dla wszystkich.